IBK Open Ludovika kup 2023 – Budimpešta, 28. 10.

Članovi kyokushin karate klubova Domenica Sveta Nedelja i Fortis Samobor protekle su subote, 28. 10. 2023. nastupili na IBK Open Ludovika kupu u Budimpešti.

Na turniru je nastupilo 380 natjecatelja iz 60 klubova različitih kyokushin organizacija iz 7 zemalja, a Hrvatski kyokushinkai savez predstavljali su Niko Stojanović i Jerko Jalšovec iz Domenice te Tihana Jagodić iz Fortisa.

Naš najuspješniji natjecatelj bio je Niko koji je osvojio 1. mjesto u borbama u kategoriji mlađih juniora +65 kg, dok je Tihana osvojila 2. mjesto u borbama seniorki ”A” kategorije -60 kg.

Jerko je nastupio u borbama mlađih juniora -65 kg te usprkos dobrom nastupu ovoga puta nije uspio doći u priliku za osvajanjem medalje.

Više fotografija pogledajte na FB stranici Karate Kyokushinkai Croatia.