Slovakia Open – Dunajska Streda, 04. 06. 2022.

U subotu, 4. lipnja, u organizaciji slovačke shinkyokushin karate organizacije održan je turnir Slovakia Open 2022 koji je okupio 260 natjecatelja različitih kyokushin organizacija iz 30 klubova iz Austrije, Mađarske, Poljske, Slovačke i Španjolske.

Hrvatski kyokushinkai savez predstavljali su Alen i Mateo Ćosić iz KKK Domenica Sveta Nedelja te Tihana Jagodić iz KKK Fortis Samobor, klubova članica IKO Matsushima Kyokushinkaikan.

U kategoriji mlađih juniora, Mateo je osvojio 2. mjesto, dok je Alen osvojio 3. mjesto. Tihana je nastupila u kategoriji seniorki gdje je osvojila 3. mjesto.

Čestitke našim natjecateljima na osvojenim medaljama i prikazanim borbama, a album fotografija pogledajte na FB stranici Karate Kyokushinkai Croatia.

Na slici: tim Hrvatskog kyokushinkai saveza nakon Slovakia Opena 2022