Hinomoto IBK kup 2021 – Budimpešta, 10. 11.

Među nešto više od 300 natjecatelja iz 57 klubova i 13 kyokushin organizacija iz Mađarske i Slovačke, ekipa Hrvatskog kyokushinkai saveza iz kluba Domenica Sveta Nedelja u sastavu Niko Stojanović, Viktoria Klemenčić, Alen i Mateo Ćosić te Nika Šemeš i iz kluba Fortis Samobor kojeg je predstavljala Tihana Jagodić, na posljednjem izdanju Hinomoto kupa u organizaciji IBK Mađarska osvojila je ukupno jedno zlato, dva srebra i šest bronci.

U katama juniorki Nika Šemeš osvojila je 3. mjesto dok su u istom uzrastu u muškoj konkurenciji braća Mateo i Alen Ćosić osvojili 2. odnosno 3. mjesto. U katama seniorki ”C” kategorije Tihana Jagodić osvojila je 1. mjesto.

U borbama u kategoriji mlađih juniorki Viktoria Klemenčić osvojila je 3. mjesto, dok su u kategoriji mlađih juniora braća Alen i Mateo Ćosić podijelili 3. mjesto. U kategoriji starijih juniorki Tihana Jagodić osvojila je 2. mjesto dok je u istoj kategoriji Nika Šemeš osvojila 3. mjesto.

Album fotografija sa turnira pogledajte na FB stranici Karate Kyokushinkai Croatia.

Na slikama: Nika i Tihana te Niko, Viktoria, Alen i Mateo nakon Hinomoto IBK kupa 2021 i u obilasku Budimpešte