13. Italian Open – Pordenone, 10. 11. 2019.

Alen i Mateo Ćosić te Bruno Stojanović, članovi Kyokushin karate kluba Domenica Sveta Nedelja, u najboljem su svjetlu predstavili Hrvatski kyokushinkai savez i hrvatski ogranak IKO Matsushima Kyokushinkaikan organizacije na 13. Italian Openu održanom 10. studenoga 2019. u Pordenoneu.

U trećem, finalnom kolu kategorije kadeta, sastali su se Alen i Mateo gdje je u vrlo oštroj borbi uspješniji bio Mateo i tako osvojio 1. mjesto, dok je Alen zauzeo 2. mjesto.

Za još jedno zlato sa ovog turnira pobrinuo se Bruno koji je osvojio 1. mjesto u kategoriji juniora.

Ovaj uspjeh svetonedeljskih boraca nije slučajan i nastavak je njihovih odličnih nastupa tijekom godine na turnirima u Ukrajini, Poljskoj, Slovačkoj i dva puta u Mađarskoj.

Na slici: Alen, Mateo i Bruno nakon 13. Italian Opena

1

Na slici: zajednička fotografija natjecatelja, trenera i sudaca iz Hrvatske u društvu domaćina senseija Andrea Stoppe nakon 13. Italian Opena