5. Hinomoto IBK kup – Budimpešta, 10. 11. 2018.

Hrvatski kyokushinkai savez na 5. Hinomoto IBK kupu održanom 10. 11. 2018. u Budimpešti, predstavljali su članovi hrvatskog IKO Matsushima ogranka, Alen i Mateo Ćosić, Nika Šemeš i Bruno Stojanović iz svetonedeljske Domenice te Dominik Stanić i Ana Skukan iz samoborskog Fortisa.

Najuspješniji od naših natjecatelja na ovom međunarodnom natjecanju gdje je nastupilo oko 300 natjecatelja bio je Mateo osvojivši zlato u srednjoj kategoriji mlađih kadeta, a nastupio je također i na natjecanju u katama.

U srednjoj kategoriji mlađih kadeta nastupio je i njegov brat blizanac Alen te je osvojio broncu.

Nika Šemeš nastupila je u katama i u borbama u kojima je bila uspješnija osvojivši 3. mjesto u teškoj kategoriji mlađih juniorki.

Bruno Stojanović osvojio je dvije bronce i to u katama juniora i u borbama juniora teške kategorije.

U teškoj kategoriji juniora nastupio je i Dominik, no njegov daljnji nastup na turniru te vjerujemo i konačni solidan rezultat na žalost bio je prekinut zadobivenom povredom nosa nedozvoljenom tehnikom od strane mađarskog borca u drugom kolu natjecanja.

Ana je nastupila u katama u kategoriji seniorki gdje je osvojila srebro.

Album fotografija sa turnira pogledajte na FB stranici: Karate Kyokushinkai Croatia

Na slici: Bruno, Mateo, Alen i Nika nakon 5. Hinomoto IBK kupa