Otvoreni Matsushima kup Ukrajine 2019 – Kijev, 19. i 20. 04.

Ovogodišnji Matsushima kup Ukrajine okupio je 220 natjecatelja iz različitih kyokushin organizacije iz Estonije, Bjelorusije, Poljske, Izraela, Austrije, Hrvatske i Ukrajine.

Hrvatski kyokushinkai savez na ovome su natjecanju predstavljali članovi hrvatskog ogranka ove organizacije iz svetonedeljske Domenice, Alen i Mateo Ćosić te Bruno Stojanović.

Poseban gost turnira bio je Shihan Klaus Rex, predsjednik europske IKO Matsushima organizacije i danski branch chief.

Na slici: naš tim u društvu shihana Sergeya Lukyanchikova, dopredsjednika europske IKO Matsushima organizacije i ukrajinskog branch chiefa nakon Otvorenog Matsushima kupa Ukrajine 2019

1

Alen je osvojio 3. mjesto u kategoriji starijih kadeta +50 kg, dok je njegov brat Mateo u istoj kategoriji izgubio odlukom sudaca u osmini finala.

2

Bruno je osvojio 2. mjesto u kategoriji starijih juniora +70kg, a nastupio je i u natjecanju u katama u kategoriji juniora, no bez plasmana.

3

Na slici: naš tim u društvu shihana Klausa Rexa nakon Otvorenog Matsushima kupa Ukrajine 2019

4

Album fotografija sa turnira pogledajte na FB stranici Karate Kyokushinkai Croatia.